Arama Motoru Optimizasyonu

SEO (Search Engine Optimization) Nedir?

Arama Motoru Optimizasyonu
Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Arama motoru optimizasyonu için kullanılan ve ingilizce olarak search engine optimization kelimesinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Türkçe olarak AMO olarak kullanılsa da seo olarak daha yaygındır.Firmaların istediği Google, Bing, Yandex gibi Arama motorlarında ilk sırada olmaktır. Milyonlarca insanların ziyaret ettiği Google da ilk sırada olmak çok büyük avantaj sağlayacaktır.

Seo Hizmetlerimiz

  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Web Sitesi Geliştirme
  • İçerik Geliştirme (Content)
  • Rakip Analizi
  • Site  Dışı Optimizasyon (Off Page Seo)
  • Website Optimizasyonu
  • Site içi Optimizasyonu (On Page Seo )
  • Anahtar Kelime Araştırma
  • Web Site Analizi.(Google© Analytics)*

Teklif FormuSizi arayarak veya email yoluyla bilgi verebiliriz.

Biz sizi arayalım

E-Bülten kaydı : EvetHayır
Sizi arayalım

Bizimle her konuda iletişime geçebildiğiniz gibi isterseniz bizde sizi arayabiliriz

İşlerini çok profesyonel yapıyorlar.

Oğuzhan Ulvi Başkurt
Kurucu ve Baş Eğitmeni, Aikimode Aiki Akademi

arama-motoru-optimizasyonuÖzellikle günümüzde internetin önemi herkes tarafından bilindiği bir zamanda ve Türkiye’deki internet kullanıcılarının %80’ine yakın bir kesimi Google arama motorlarını kullanması,sitenizin ve firmanızın geleceği açısından büyük bir yer edinmektedir.Yeni açılan bir web sayfasının ilk sayfada çıkma olasılığı çok düşük olduğu için bu konuda uzman firmalarla çalışmanız ve sitenizin Google’da 1. sayfada çıkması için özel bir çalışma yaptırmanız gereklidir.Emir Web Tasarım konusunda uzman kişilerle yaklaşık 10 yıllık deneyimini sizinle paylaşmak ve her geçen gün değişen ve yenilenen Seo(search engine Optimizasyon) tekniklerini sürekli güncellemektedir. Yaptığımız çalışmalar ile ilgili referanslarımıza ulaşmak istiyorsanız bize mail göndermeniz yeterlidir.

Uzmanlarımız ülkemizde ve başka ülkelerde düzenlenen Google seminerlerini online takip ederek kendini sürekli geliştirmektedir. Eklemek istediğim son konu ise ücretli reklamlar(Sponsor Bağlantı).Google ile reklam vermenizin, sitenizin arama sonuçlarındaki durumu üzerinde hiçbir etkisi olmaz. Google, ücret karşılığı siteleri arama sonuçlarına eklemez veya sitelerin sıralamasını değiştirmez. Google© arama sonuçlarında gösterilmenin maliyeti 0 TL.dir Yani ücretsizdir.Para ile satın almış olduğunuz Google© Adwords size kesinlikle hit kazandırmaz.Bu konu ile ilgili olarak Google Açıklaması için tıklayınız.

Kullanıcıların çoğunun aradıkları sonuca ulaşmak için arama motorlarını tercih etmesi, arama motoru reklamcılığı’nın da temellerini atmış oldu. Bu gelişmeyle birlikte, günümüzde ürün ve hizmetlerini arayan kişilere kolayca ulaşmak isteyen firmaların sayısı giderek artmaktadır.

 

Bir SEO, sitenizi iyileştirip size zaman kazandırabileceği gibi sitenize ve itibarınıza zarar da verebilir.
Elde edebileceğiniz avantajların yanı sıra sorumsuz bir SEO’nun sitenize verebileceği zararı da
araştırmayı unutmayın.

 

Arama motoru optimizasyonu sürecinde araştırdığınız firmalar size birçok teminatta bulunabilir, çok hızlı bir şekilde siz üst sıralara çıkabileceğini min 1 yıl orada kalacağınızı garanti edebilir, unutmayın ki Google’da 1. sırada olmanız sizin sürekli orada kalacağınız kesin olmadığı gibi bunu hiç kimse garanti edemez.Resmi olarak Google firması kendisinin bile bu garantiyi vermediğini açık dille getirirken herhangi bir firma veya freelance çalışan bir kişinin bu garantiyi vermesi doğru ve etik değildir.

Bir internet reklamcılığı modeli haline gelen arama motoru reklamcılığı alanında 2008 yılından beri Emir Web Tasarım hizmet vermektedir. Seo konusunda birçok referansa sahip olduğumuz gibi yaptığımız tüm çalışmalarımızda verilen süreyi aştığımızda paranızı iade garantisi de vermekteyiz.Sitenizi üst sıralara taşırken çok hızlı değil ama ağır ve emin adımlarla üst sıralarda bulunmanızı sağlıyoruz.

Teklif Formunu doldurarak yararlanmak istediğiniz hizmet hakkında gerekli bilgi alabilirsiniz.

Kimse Google’da birinci sıra garantisi veremez.

Sıralama garantisi veren, Google ile “özel ilişkisi” olduğunu ileri süren veya Google’a “öncelikli gönder” hizmetinin tanıtımını yapan SEO’lara karşı dikkatli olun. Google için öncelikli gönderme yoktur.

Yapılan çalışmaları Google’nin sunmuş olduğu Google© Analytics programı ile rahatlıkla izleyebilirsiniz.