Web Site Trojan Malware Temizliği

Bu site saldırıya uğramış olabilir

Eğer siteniz aramalarda bu tarz bir yazı ile etiketlenmiş ise sitenize trojan, malware veya virüs girmiş olabilir veya hacker tarafından siteniz üzerinden saldırı yapıyor olabilir. Bu durumda arama motorları sizi kara listeye alır ve ziyaretçilerin giriş yapmasını engeller.

Bu durumu düzeltmeniz için profesyonel destek alabilir veya kodlama bilginiz mevcut ise kendiniz de yapabilirsiniz.

Genelde bu durum hazırlanan web sitesinin açığı veya illegal şekilde indirilen dosyalarından dolayı oluşmaktadır. Ücretsiz sunulan ve içerisinde shell, malware, trojan bulunan dosyalar internet üzerinden aktif olduğunda saldırı durumuna geçer ve ziyaretçilere zarar verir.

Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda size Emir web tasarım olarak destek verebiliriz. Aşağıdaki formu doldurarak veya bize +90 535 235 9246 numaraları telefondan ulaşarak durumunuzu bildirebilirsiniz.

Sitenizde bulunan tüm açıkları kapatıyor, Malware, trojan ve virüs tarzı sisteme zarar veren tüm içerikleri dosyalarınız ve siteniz zarar görmeden temizliyoruz.

  • Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarındaki sitenizde bulunan bu site saldırıya uğramış yazısını kaldırıyoruz
  • Blacklist ten kaldırıyor ve indexlerinizi yeniden getiriyoruz. (Sıralamada yaşanan düşüş farklıdır)

NOT : Yapılan işlem sadece sunucuda bulunan dosyaların zararlı içeriklerden temizlenmesi ve yeniden stabil hale getirilmesi işlemidir. Tekrar aynı sorunu yaşamanız veya virüslerin tekrar gelmesi durumunda problem sunucudaki farklı bir sitede veya sunucu da bulunan açıktan faydalanarak yapılmış olabilir bu durumda hosting firmanızla görüşmeniz gerekmektedir. Yapılan çalışmaların tekrarı durumunda yeniden hizmet satın almanız gerekmektedir.

[product id=”6491″][woocommerce_checkout][add_to_cart id=”6491″]