Hakkımızda

Emir Web Tasarım 2005 yılından beri profesyonel hizmet anlayışı ile bir çok kuruma web tasarım çalışması yaparak  IT sektöründe yer almıştır. Yeni trendleri sürekli takip eden ve müşterilerine gelişen teknolojilere uygun tasarımlar hazırlamıştır. Arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda  profesyonel hizmet veren firmamız bir çok anahtar kelimelerde müşterilerini ilk sayfalara yer taşımıştır. 3d Tasarım ve mobil uygulamaları çalışmaları da yapan firmamız sürekli büyüyerek Internet sektöründe yerini almıştır.

Yapmış olduğumuz tüm hizmetlerde temel düşünce, müşterimizi istediği hizmeti alması için yapmış olduğumuz planlamada bu hizmeti en uygun maliyetle nasıl yapabiliriz düşüncesi vardır.

Yaptığımız tüm web site çalışmalarında sitenin tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarda uyumlu olması sağlanır.

Seoya uygun altyapıya şekilde tasarlanan web siteleri ile arama motorlarından en yüksek verimi alır ve daha hızlı index almasını sağlarız. Kullandığımız alt yapı çalışmasını yaptığımız tüm siteler için farklı kodlanır ve tüm arama motorları tarafından daha hızlı tepki görmesini sağlarız.

Vizyon

Emir Web Tasarım olarak IT sektöründe 15 yıllık deneyim ve tecrübelerimizi, özellikle yeni teknolojiler ile harmanlayarak hızla gelişen çağın gerisinde kalmamak ve sürekli olarak yenilikçi çözümler üreterek müşterilerimizi günümüz teknolojilerinde fazlasıyla faydalanmasını sağlamaktır.

Misyon

Markalaşma yolunda ilerleyen firmamızı özellikle genç kuşağında gücünü alarak kreatif çözümler üreterek, müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörün gücünü ve nimetlerinden faydalanmasını sağlamak.

Hedef

Emir Web Tasarım olarak hedefimiz kalitemizden ödün vermeden almış olduğumuz tüm projelerimizi aynı hassasiyet ile hazırlamak ve en son teknoloji ve trendlere uygun benzersiz çalışmalar çıkartmaktır.